| От | 2021 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5339 мм |
| Широчина | 1854 мм |
| Височина | 1839 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3799 см3 |
| Мощност | 310 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 381 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 88.4 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Размер На Гуми | 265/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.