| От | 2005 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5220 мм |
| Широчина | 1850 мм |
| Височина | 1879 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Предна Следа | 1225 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2488 см3 |
| Мощност | 154 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 231 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Градски Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Размер На Гуми | 235/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.