| От | 2002 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5532 мм |
| Широчина | 1808 мм |
| Височина | 1694 мм |
| Междуосие | 3330 мм |
| Предна Следа | 1525 мм |
| Задна Следа | 1507 мм |
| Работен Обем | 3275 см3 |
| Мощност | 170 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 271 н.м./2800 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.5 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Размер На Гуми | 265/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.