| От | 1998 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2-3 |
| Дължина | 4681 мм |
| Широчина | 1826 мм |
| Височина | 1679 мм |
| Междуосие | 2649 мм |
| Предна Следа | 1524 мм |
| Задна Следа | 1506 мм |
| Пътен Просвет | 175 мм |
| Работен Обем | 2389 см3 |
| Мощност | 143 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 209 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Градски Разход На Гориво | 14.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Максимално Допустима Маса | 2354 кг. |
| Размер На Гуми | 215/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.