| От | 1999 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4981 мм |
| Широчина | 1689 мм |
| Височина | 1590 мм |
| Междуосие | 2649 мм |
| Предна Следа | 1395 мм |
| Задна Следа | 1389 мм |
| Пътен Просвет | 175 мм |
| Работен Обем | 3275 см3 |
| Мощност | 170 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 271 н.м./2800 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.5 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Градски Разход На Гориво | 15.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 73 |
| Размер На Гуми | 235/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.