| От | 2000 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5153 мм |
| Широчина | 1720 мм |
| Височина | 1605 мм |
| Междуосие | 2949 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3275 см3 |
| Мощност | 182 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 274 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.5 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.3 сек |
| Размер На Гуми | 265/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.