| От | 2003 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4264 мм |
| Широчина | 1758 мм |
| Височина | 1611 мм |
| Междуосие | 2535 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 440 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 136 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Амортизационна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1435 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1920 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.