| От | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4495 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1525 мм |
| Задна Следа | 1535 мм |
| Пътен Просвет | 135 мм |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 100 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 152 н.м./2400-4000 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72.2 мм |
| Ход На Буталото | 81.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | XTRONIC CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 4.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.