| От | 1995 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4120 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1395 мм |
| Междуосие | 2535 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1435 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 340 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1974 см3 |
| Мощност | 75 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 132 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Неразглобяема греда на моста |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 156 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 16.8 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Маса (без товар) | 1225 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1630 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.