| От | 2015 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4425 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1505 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 490 |
| Работен Обем | 1198 см3 |
| Мощност | 79 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 106 н.м./4400 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 83.6 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 41 |
| Маса (без товар) | 1028 кг. |
| Размер На Гуми | 185/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.