| От | 2007 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4315 мм |
| Широчина | 1815 мм |
| Височина | 1330 мм |
| Междуосие | 2650 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Пътен Просвет | 125 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3498 см3 |
| Мощност | 300 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 361 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 81.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Размер На Гуми | 225/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.