| От | 1989 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4520 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1290 мм |
| Междуосие | 2475 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1809 см3 |
| Мощност | 169 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 224 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 83.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Амортизационна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 60 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.