| От | 2006 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5000 мм |
| Широчина | 1750 мм |
| Височина | 1775 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2477 см3 |
| Мощност | 136 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 314 н.м./2300 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 167 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1935 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2850 кг. |
| Размер На Гуми | 205/80 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.