| От | 2019 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5300 мм |
| Широчина | 1815 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Предна Следа | 1520 мм |
| Задна Следа | 1515 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2442 см3 |
| Мощност | 181 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 430 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 105.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 14.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | conditional suspension of two longitudinal semi-elliptic leaf springs |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Размер На Гуми | 245/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.