| От | 2019 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5305 мм |
| Широчина | 1815 мм |
| Височина | 1780 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Предна Следа | 1520 мм |
| Задна Следа | 1515 мм |
| Пътен Просвет | 205 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2268 см3 |
| Мощност | 150 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 97.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 14.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | conditional suspension of two longitudinal semi-elliptic leaf springs |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 174 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.