| От | 2012 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5185 мм |
| Широчина | 1750 мм |
| Височина | 1775 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2477 см3 |
| Мощност | 178 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо торзионно, двоен носач |
| Задно Окачване | Elastic beam |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 179 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1900 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.