| От | 1993 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4500 мм |
| Широчина | 1655 мм |
| Височина | 1570 мм |
| Междуосие | 2230 мм |
| Предна Следа | 1420 мм |
| Задна Следа | 1435 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2477 см3 |
| Мощност | 100 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Турбокомпресор | Дa |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.1 мм |
| Ход На Буталото | 95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Pесори |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Обем На Резервоара | 75 л |
| Маса (без товар) | 1810 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2835 кг |
| Размер На Гуми | 205/80R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.