| От | 2012 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5185 мм |
| Широчина | 1750 мм |
| Височина | 1775 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2477 см3 |
| Мощност | 136 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 314 н.м./2300 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa (Интеркулър) |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Hезависимо торсионно окачване на двойни напречни носачи |
| Задно Окачване | Гъвкава греда |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 167 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 8.9 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.8 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.5 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 л |
| Маса (без товар) | 1870 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.