| От | 1993 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4595 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1950 мм |
| Междуосие | 2800 мм |
| Предна Следа | 1445 мм |
| Задна Следа | 1420 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2476 см3 |
| Мощност | 105 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1710 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.