| От | 1986 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 9 |
| Дължина | 4190 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1970 мм |
| Междуосие | 2235 мм |
| Предна Следа | 1445 мм |
| Задна Следа | 1380 мм |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 91 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 151 н.м. |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | conditional suspension of two longitudinal semi-elliptic leaf springs |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Обем На Резервоара | 56 |
| Маса (без товар) | 1240 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.