| От | 2020 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4297 мм |
| Широчина | 1822 мм |
| Височина | 1557 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1563 мм |
| Задна Следа | 1563 мм |
| Пътен Просвет | 165 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1499 см3 |
| Мощност | 102 к.с./3900-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./1380-3600 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.2-6.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 51 |
| Маса (без товар) | 1420 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1985 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.