| От | 2010 |
| До | - |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4097 мм |
| Широчина | 1789 мм |
| Височина | 1561 мм |
| Междуосие | 2595 мм |
| Предна Следа | 1534 мм |
| Задна Следа | 1559 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 184 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./1600 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | Механичен компресор |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | - |
| Задвижване | Пълно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | 215 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | 6.1 л/100км |
| Обем На Резервоара | 47 л |
| Маса (без товар) | 1265 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1765 кг |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 92H |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.