| От | 1991 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4505 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Предна Следа | 1420 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2496 см3 |
| Мощност | 75 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 168 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93.7 мм |
| Ход На Буталото | 90.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 20.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 125 км/ч |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1765 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2220 кг. |
| Размер На Гуми | 175/80 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.