| От | 2001 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5380 мм |
| Широчина | 1980 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2910 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1610 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 585 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4601 см3 |
| Мощност | 235 к.с./4750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 373 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90.2 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1795 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.