| От | 1996 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4659 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 1844 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Работен Обем | 2295 см3 |
| Мощност | 143 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90.9 мм |
| Ход На Буталото | 88.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 174 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 2000 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2630 кг. |
| Размер На Гуми | 195/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.