| От | 2019 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 5370 мм |
| Широчина | 1928 мм |
| Височина | 1890 мм |
| Междуосие | 3430 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1390 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1749 см3 |
| Мощност | 102 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м./1500-2250 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Смесен Разход На Гориво | 7.5-7.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 57 |
| Максимално Допустима Маса | 3100 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.