| От | 2014 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4/5 |
| Брой Места | 9 |
| Дължина | 5370 мм |
| Широчина | 1928 мм |
| Междуосие | 3430 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1390 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2143 см3 |
| Мощност | 190 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 440 н.м./1400-2400 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 99 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 10.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Градски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 57 |
| Максимално Допустима Маса | 3200 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.