| От | 2014 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 6-7 |
| Широчина | 1928 мм |
| Височина | 1880 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Предна Следа | 1666 мм |
| Задна Следа | 1646 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2143 см3 |
| Мощност | 136 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 330 н.м./1200-2400 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Масло Количество | 9 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 181 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 57 |
| Маса (без товар) | 2075 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3050 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.