| От | 2008 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4589 мм |
| Широчина | 1960 мм |
| Височина | 1310 мм |
| Междуосие | 2560 мм |
| Предна Следа | 1684 мм |
| Задна Следа | 1658 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5980 см3 |
| Мощност | 670 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 1000 н.м./2200-4200 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.6 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 9.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.9 сек |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1870 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2100 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 265/35 R 19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.