| От | 2011 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5096 мм |
| Широчина | 1871 мм |
| Височина | 1479 мм |
| Междуосие | 3035 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1606 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 560 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3498 см3 |
| Мощност | 306 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.2-10.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.0-6.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6-7.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 83 |
| Маса (без товар) | 1835 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2505 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.