| От | 2006 |
| До | - |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4820 мм |
| Широчина | 1951 мм |
| Височина | 1863 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Предна Следа | 1665 мм |
| Задна Следа | 1669 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 2050 л |
| Минимален Обем На Багажника | 551 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6208 см3 |
| Мощност | 510 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 630 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 102.2 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | - |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Пневматичен гъвкав елемент |
| Задно Окачване | Пневматичен гъвкав елемент |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 24.1 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.2 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 95 л |
| Маса (без товар) | 2240 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2880 кг |
| Размер На Гуми | 295/45 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.