| От | 2006 |
| До | - |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4780 мм |
| Широчина | 1911 мм |
| Височина | 1815 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Предна Следа | 1627 мм |
| Задна Следа | 1629 мм |
| Пътен Просвет | 300 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2050 л |
| Минимален Обем На Багажника | 551 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3996 см3 |
| Мощност | 306 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 225 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.8 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 14.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.1 л/100км |
| Обем На Резервоара | 95 л |
| Маса (без товар) | 2315 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2945 кг |
| Размер На Гуми | 255/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.