| От | 2015 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4819 мм |
| Широчина | 1935 мм |
| Височина | 1796 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Предна Следа | 1648 мм |
| Задна Следа | 1663 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 480 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 245 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.3 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 3.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 2390 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3050 кг. |
| Размер На Гуми | 255/50 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.