| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5-7 |
| Дължина | 4924 мм |
| Широчина | 2010 мм |
| Височина | 1797 мм |
| Междуосие | 2995 мм |
| Предна Следа | 1680 мм |
| Задна Следа | 1726 мм |
| Пътен Просвет | 205 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 630 |
| Работен Обем | 2989 см3 |
| Мощност | 367 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 750 н.м./1350-2800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6-8.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 |
| Маса (без товар) | 2330 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3110 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.