| От | 2018 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4765 мм |
| Височина | 1953 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1514 мм |
| Задна Следа | 1514 мм |
| Пътен Просвет | 205 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Мощност | 416 к.с./5250-5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 610 н.м./2000-4750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.8 сек |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2596 кг. |
| Размер На Гуми | 275/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.