| От | 1993 |
| До | 1994 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4635 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1936 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1425 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 113 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 191 н.м./2700-2900 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 8 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 141 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 12.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2225 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2950 кг. |
| Размер На Гуми | 205/80 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.