| От | 2013 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5875 мм |
| Широчина | 2110 мм |
| Височина | 2210 мм |
| Междуосие | 4220 мм |
| Пътен Просвет | 460 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5461 см3 |
| Мощност | 544 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 760 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 98 мм |
| Ход На Буталото | 90.5 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 159 |
| Маса (без товар) | 3775 кг. |
| Размер На Гуми | R37 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.