| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4662 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1951 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1280 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2987 см3 |
| Мощност | 211 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 540 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 17.7 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2570 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3200 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.