| От | 1996 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4680 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1936 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 480 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 177 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./1600-3600 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 163 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.7 сек |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2350 кг. |
| Размер На Гуми | 255/65 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.