| От | 2000 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5-7 |
| Дължина | 4680 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1936 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Пътен Просвет | 205 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 480 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4966 см3 |
| Мощност | 296 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 456 н.м./2800-4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.2 сек |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2485 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3200 кг. |
| Размер На Гуми | 265/60 R 18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.