| От | 2009 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Междуосие | 2850 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1280 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2987 см3 |
| Мощност | 184 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./1600-2600 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2465 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3500 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.