| От | 2012 |
| До | 2013 |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4257 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1951 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 238 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5461 см3 |
| Мощност | 387 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 530 н.м./2800-4800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 98 мм |
| Ход На Буталото | 90.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.9 сек |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2305 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2850 кг. |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.