| От | 2020 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4825 мм |
| Широчина | 1931 мм |
| Височина | 1969 мм |
| Междуосие | 2890 мм |
| Предна Следа | 1638 мм |
| Задна Следа | 1638 мм |
| Пътен Просвет | 241 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 667 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2925 см3 |
| Мощност | 330 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./1200-3200 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 92.4 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 9.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 10.7-11 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Маса (без товар) | 2414 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3150 кг. |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.