| От | 2018 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Широчина | 1984 мм |
| Височина | 1966 мм |
| Междуосие | 2891 мм |
| Работен Обем | 3982 см3 |
| Мощност | 577 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 850 н.м./2500-3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 220 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 18.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Размер На Гуми | 275/50 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.