| От | 1979 |
| До | 1986 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3945 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Височина | 1985 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1425 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Пътен Просвет | 215 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 743 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2307 см3 |
| Мощност | 90 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 167 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93.7 мм |
| Ход На Буталото | 83.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Максимална Скорост | 128 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 19.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1775 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2500 кг. |
| Размер На Гуми | 205/80 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.