| От | 1990 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4635 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1936 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1425 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2298 см3 |
| Мощност | 126 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 145 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 18.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2195 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2950 кг. |
| Размер На Гуми | 205/80 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.