| От | 2017 |
| До | 2017 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5345 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 2235 мм |
| Междуосие | 3428 мм |
| Пътен Просвет | 450 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5980 см3 |
| Мощност | 630 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 1000 н.м./2300 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.6 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 10.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.3 сек |
| Обем На Резервоара | 96 |
| Маса (без товар) | 2505 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3200 кг. |
| Размер На Гуми | 325/55 R22 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.