| От | 1997 |
| До | 2001 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4839 мм |
| Междуосие | 2833 мм |
| Предна Следа | 1542 мм |
| Задна Следа | 1536 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 600 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1796 см3 |
| Мощност | 186 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Турбокомпресор | Механична турбина |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискови |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 225 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.6 сек. |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1700 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2245 кг |
| Размер На Гуми | 205/65R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.