| От | 1999 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4818 мм |
| Широчина | 1799 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2833 мм |
| Предна Следа | 1534 мм |
| Задна Следа | 1528 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 520 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2685 см3 |
| Мощност | 170 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м./1600 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Intercooler |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88.0 мм |
| Ход На Буталото | 88.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 224 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.8 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.4 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1505 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2130 кг |
| Размер На Гуми | 215/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.