| От | 2000 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4795 мм |
| Широчина | 1799 мм |
| Височина | 1433 мм |
| Междуосие | 2833 мм |
| Предна Следа | 1548 мм |
| Задна Следа | 1542 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 520 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2597 см3 |
| Мощност | 177 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.9 мм |
| Ход На Буталото | 68.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 223 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 14.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.6 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1425 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2080 кг |
| Размер На Гуми | 205/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.